İkinci El (2. El) Çamaşır Makinesi Fiyatları

Değişiklik gösteren 2. el çamaşır makinesi fiyatları İstanbul’da en düşük fiyat 150 liraya satılmaktadır. Hurda çamaşır makinesi fiyatları en fazla 150 liradan.

Çok merak edilen 2. el çamaşır makinesi içerisinde pek fazla değerli maden bulundurmadığı için ucuzdan alınmaktadır. Hurda çamaşır makineleriniz varsa bölgenizdeki en yakın geri dönüşüm firmasını arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bölgesine göre değişiklik gösteren 2. el çamaşır makinesi fiyatları İstanbul’da en düşük fiyat 150 liradan satılmaktadır. En fazla fiyat ise kalitesine ve markasına göre değişmektedir. Hurda çamaşır makinesi fiyatları ise en fazla 150 liradan hurda alımı gerçekleşmektedir.

Hurda çamaşır makinesi fiyatları İzmir’de 75 ile 125 TL arası bir fiyata alınmaktadır. Kocaeli bölgesinde ise 100 ile 150 TL arasında bir fiyata alınmaktadır.

2. el çamaşır makinesi İstanbul fiyatları oldukça yüksektir. Bu yüzden eğer istanbul dışında yaşıyorsanız bölgenizde muhakkak fiyatlar değişiklik gösterecektir. Bu da aslında demir fiyatlarındaki bölgesel değişiklikten kaynaklanmaktadır.

Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için aşağıya ülkemizin büyük şehirlerindeki 2021-2022 hurda çamaşır makinesi fiyatlarını yazacağım. Fiyatlarımız tahmini değildir. Büyükşehirlerdeki geri dönüşüm firmalarından fiyat alınarak araştırmamıza dayanarak eklenmiştir. Sizler bulunduğunuz konum itibariyle en yakın büyükşehiri baz alarak elinizdeki hurda çamaşır makinesinin kaç paradan satılacağını dikkate alın.

İstanbul 2. el hurda çamaşır makinesi fiyatları= 100 TL – 150 TL arası

İzmir 2 el hurda çamaşır makinesi fiyatları= 75 TL – 125 TL arası

Kocaeli 2. el hurda çamaşır makinesi fiyatları= 100 TL – 150 TL arası

Bursa 2. el hurda çamaşır makinesi fiyatları= 75 TL – 150 TL arası

Şanlıurfa 2. el hurda çamaşır makinesi fiyatları= 50 TL – 100 TL arası

Van 2. el hurda çamaşır makinesi fiyatları= 50 TL – 100 TL arası

Ankara 2. el hurda çamaşır makinesi fiyatları= 50 TL – 150 TL arası

Makalemizi yararlı bulduysanız sizleri aşağıya yorum yapmaya bekliyorum. Bol kazançlar…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*