Bilgisayar Teknik Servis - Çözümsoft Teknoloji Oto Kiralama Otomotiv İnş. İhr. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgisayar Teknik Servis

Çözümsoft  bilgisayar’da masaüstü bilgisayarınızı, Laptop/dizüstü, tablet bilgisayarınızı , netbookunuzu,  server / terminal bilgisayarınızı, all in one pc’ nizi bakım ve tamir yaptırabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile gerekli servis hizmeti profesyonel olarak sunulmaktadır. Servisimizde en yoğun yapılan işlerden bazıları şu şekildedir :
Masaüstü bilgisayarlar ; Yazılım hataları, onarımı, lisanslı işletim sistemi kurulumları, güncelleme, virüs temizleme,ekran kartı, ram, işlemci, anakart, güç kaynağı, harddisk, dvd/cd-rom, monitör, LCD panel gibi parçaların tamiri, değişimi garantili ve ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir.
Laptop / Dizüstü, Netbook ; Yazılım hataları, onarımı, lisanslı işletim sistemi kurulumları, güncelleme, virüs temizleme, her marka laptop / dizüstü ve netbook’ta LCD, LEDpanel/ekran, klavye, şarj soketi, menteşe değişimi, ram, harddisk, usb soket, tamir, değişim, güncelleme, yenileme işlemleri garantili olarak Çözümsoft  Bilgisayar teknik servisinde garantili ve hesaplı olarak gerçekleştiribilirsiniz.
Tablet Bilgisayarlar ; Yazılım hataları, onarımı, lisanslı işletim sistemi kurulumları, fabrika ayarlarına döndürme, geri yükleme, güncelleme, virüs temizleme, batarya değişim, lcd / led panel ekran veya dokunmatik cam panel (touch screen) değişimi gibi servis hizmetleri garantili ve hesaplı olarak gerçekleştirilmektedir.
Eposta Adresimiz
info@cozumsoft.com.tr
İrtibat Numaralarımız
0850 308 84 43
İletişim Adresimiz
Ataşehir Mahallesi 2055 Sokak No:8/B Elazığ - Merkez Karargah Tepe Mah. Atış Cad. No:30/1 Keçiören/Ankara